top of page

Fotenie budúcich mamičiek (tehu šaty k zapožičaniu)

Cena: 130€/15fotiek, 170€/25fotiek

v balíku spravidla kombinujem 3 štýly, aj podľa želania zákazníčky, a to:

AKTY- zachytávam líniu tela a bruška za pomoci hry svetla a tmy. Využiť sa dajú šperky, klobúky, manželova kravata, detské topánočky, pokiaľ nechcete byť celkom nahá, hodí sa spodné prádielko, obtiahnuté tričko- tielko, legíny, či šaty. Hodia sa aj saténové, či priesvitné košele. 

GLAMOUR- takéto tehotenské zábery podčiarknú jemnosť a krásu, umocnenú materstvom. Chybičky krásy, ako kruhy pod očami a iné "drobnosti" odstránim retušou. Pokiaľ si želáte fotky v čiernych, bielych či iných tehotenských šatách, čo majú moje "modelky" v portfóliu, poprosim Vás, aby ste si priniesli akékoľvek čierne spodn.prádlo. Na biele čipkované dlhé šaty a volánikové (šifónové) dlhé šaty,  bude potrebné biele prádlo :-)

KLASIKA- ide o bežné civilné zábery, s jednoduchým nasvietením a štylizáciou. Pribalte si so sebou pár kúskov Vášho obľúbeného oblečenia. S partnerom stačí zladiť štýl, napr. obaja džíny s tričkom, golfové oblečenie s čiapkami, retro oblečenie, atď...

Ideálny je 7-8 mes. tehotenstva. Fotky tvorím pre Vás, preto priebežne rada konzultujem fotenie aj s Vami. Som otvorená novým nápadom, napr. keď ste obaja motorkári, alebo hráte v kapele, dáva nám to možnosti vytvoriť originálne, netuctové zábery.

Tehulkám odporúčam si spraviť jemný make-up, popr. dymové líčenie, pleť aj celkovo tvár vyzerá krajšie, zdravšie. Výsledok je neporovnatelný. Líčenie a jednoduchú úpravu účesu (tupírovanie, kulma) si môžete priobjednat aj u mňa, cena 30€ :-)

​© Eva Koskova Photography / tel 0908 718 211 / evafoto@centrum.sk                                                                                                                                                

bottom of page